Movies
Ratings
86
Face/OffRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0