Movies
Ratings
89
ApocalyptoRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0