Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 2.0
All About My MotherRated ★ 3.5
Raining StonesRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0