Titles you rated
Saw IIIRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Way BackRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0