Titles you rated
LockoutRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0