Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5