Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ValiantRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0