Movies
Ratings
569
Die BadRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
KickboxerRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Sliding DoorsRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
DefianceRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Life of Hollywood KidRated ★ 2.0