Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0