Movies
Ratings
51
Righteous TiesRated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0