Movies
Ratings
197
The King's WardenRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5