Movies
Ratings
103
The Divine MoveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0