Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0