Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5