Movies
Ratings
15
Late AutumnRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0