Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0