Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0