Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 4.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0