Series
Ratings
32
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- From the New WorldRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Yakitori: Soldiers of MisfortuneRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 3.5