Movies
Ratings
114
Bleak NightRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0