Titles you rated
Drive My CarRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0