Movies
Ratings
20
AlexanderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0