Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0