Movies
Ratings
31
Starship TroopersRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
NetworkRated ★ 4.0