Titles you rated
WatchmenRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0