Titles you rated
RoboCopRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5