Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0