Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Code Name: JackalRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5