Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0