Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0