Movies
Ratings
1157
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0