Titles you rated
Death NoteRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0