Movies
Ratings
50
OldboyRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0