Titles you rated
Step BrothersRated ★ 2.5
CarnageRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 4.0
Fathers and DaughtersRated ★ 4.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.5
The Spectacular NowRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The WordsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0