Movies
Ratings
50
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
JoshuaRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5