Movies
Ratings
13
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5