Movies
Ratings
30
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
CloserRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0