Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5