Movies
Ratings
126
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5