Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0