Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 0.5
Baby and MeRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5