Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0