Movies
Ratings
17
Memories of MurderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5