Titles you rated
NoahRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0