Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0