Movies
Ratings
618
Le SamouraïRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5