Movies
Ratings
85
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5