Titles you rated
DownfallRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0