Titles you rated
EncantoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 2.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Out-LawsRated ★ 2.5
HustleRated ★ 1.5
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
The Boys in the BandRated ★ 2.0
Take Me Home TonightRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 2.0