Movies
Ratings
157
Scandal MakersRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5